bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3565

Mężczyzna wpadł do rzeki Białej, policja poszukuje świadków

33-letni bielszczanin odniósł poważne obrażenia na skutek upadku z kładki biegnącej nad rzeką Białą. Do wypadku doszło w miniony piątek 15 kwietnia około 12.50 w Bielsku-Białej przy ul. Piwnej. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z policją.

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony piątek (15.04.) tuż przed godziną 13.00 w Bielsku-Białej przy ul. Piwnej. 33-letni mężczyzna, który znajdował się w stanie nietrzeźwości, spadł z kładki do rzeki Białej, odnosząc poważne obrażenia ciała. Z ustaleń wynika, że poszkodowanemu udzielał pomocy starszy mężczyzna w wieku około 70 lat. Świadek natychmiast zareagował i pomógł poszkodowanemu wydostać się na brzeg, a następnie udzielił mu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Świadków tego wypadku, a w szczególności mężczyznę, który pomagał poszkodowanemu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600, nr alarmowe 997 lub 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.