bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 października 2011
  • wyświetleń: 2363

Hurtowe ilości narkotyków

Policjanci z referatu antynarkotykowego zatrzymali 39-letniego mężczyznę poszukiwanego aż pięcioma listami gończymi. W czasie jego przeszukania śledczy odnaleźli ponad 4 tysiące porcji odurzających amfetaminy oraz 200 porcji marihuany. Za handel narkotykami grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Mężczyzna skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez ostatnie siedem lat. Policjanci otrzymali informację, że może przebywać w jednym z bielskich mieszkań w centrum miasta. Sprawca wpadł w zasadzkę w czasie zaplanowanej przez policjantów akcji.

Podczas jego przeszukania odnaleziono hurtowe ilości narkotyków, które usiłował wprowadzić do obrotu - w sumie ponad 4 tys. porcji odurzających amfetaminy, 200 porcji marihuany oraz wagę do ich porcjowania.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz usiłowania wprowadzenia ich do obrotu, za co grozi mu do 10 lat za kratami. Zgodnie z decyzją bielskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Sąd - na wniosek policji i prokuratury - podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.