bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3635

Kto zostanie nowym rektorem ATH?

12 kwietnia odbyło się spotkanie kandydatów na rektora Akademii Techniczno-Humanistycznej z pracownikami oraz studentami uczelni. Spotkanie poprowadził dr hab. inż. Stanisław Zawiślak prof. ATH przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej. Licznie zgromadzonych uczestników przywitał rektor ATH prof. Ryszard Barcik.

Spotkanie z kandydatami na rektora ATH - 12.04.2016 · fot. ATH Bielsko-Biała


Spotkanie podzielone było na dwie części. W pierwszej, w kolejności według losowania, w około 20-minutowych wystąpieniach, kandydaci zaprezentowali swoje programy wyborcze. Jako pierwszy o wizji kierowania uczelnią opowiedział prof. dr hab. Kazimierz Nikodem, następnie prof. dr hab. inż. Jacek Stadnicki, a jako trzeci głos zabrał prof. dr hab. Jarosław Janicki.

W drugiej części, kandydaci na stanowisko rektora ATH odpowiadali na zadane z sali pytania. Dotyczyły one m. in. problemu niżu demograficznego i związanych z nim wyzwań, oferty dydaktycznej, rozwoju naukowego oraz promocji uczelni.

Wybory rektora na kadencję 2016-2020 odbędą się 19 kwietnia.

ab / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.