bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2016
  • 16 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 5808

Ostatni zlot Nocnej Jazdy Bielsko-Biała,organizatorzy chcą odpocząć

Za nami:

W sobotę 16 kwietnia na ternie kompleksu Nowe Miasto w Bielsku-Białej odbędzie się zlot miłośników motoryzacji. Organizatorzy imprezy oznajmili, że będzie to ostatnie spotkanie w ramach Nocnej Jazdy Bielsko-Biała.

nocna jazda zlot
Zlot NJBB


Początek zlotu o godzinie 14.00. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla uczestników Nocnej Jazdy - m.in. Test Stewarta, rajd na orientację, konkursy, nowinki motoryzacyjne.

- Jeśli interesuje Cię motoryzacja, nowinki techniczne, chęć podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami w dziedzinie motoryzacji, lubisz smak kawy i chcesz miło spędzić czas wśród przepięknych samochodów ten spot jest idealny dla Ciebie! Cars&Coffee w amerykańskim stylu i Nocna Jazda Bielsko-Biała pierwszy raz w historii! Chcemy Wam udowodnić, że samochody nie służą tylko do jazdy z punktu A do punktu B, to też kawałek historii, serce do tworzenia, miłość do celebracji i radość z jazdy - informują organizatorzy zlotu.

Po wiosennym spotkaniu członkowie Nocnej Jazdy Bielsko-Biała zawieszają swoją działalność. Szczegóły dotyczące imprezy na stronie "Nocna Jazda Bielsko-Biała".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.