bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2306

Konkurs "Psie poszukiwania wiosny"

Artykuł sponsorowany:

Wiosny można szukać na wiele sposobów. Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy wspólnie z partnerami - Bielskim Psim Plotkiem i Husse Bielsko-Biała - postanowiła zachęcić mieszkańców do tego, by poszukać jej razem z psem. Przy okazji zaprosiła wszystkich do zabawy z nagrodami!

pies, psy, zwierzę
Psie poszukiwania wiosny (z ciekawymi nagrodami)


Zasady zabawy są bardzo proste. Zabierając na spacer psa nie zapomnijcie aparatu fotograficznego. Zróbcie swojemu pupilowi zdjęcie i prześlijcie je na adres biuro@visitbielsko.pl Na wasze fotografie czekamy do 10 kwietnia.

Dzień później wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na profilu stowarzyszenia na FB - www.facebook.com/lot.beskidy - i rozpocznie się głosowanie na fotografię, które waszym zdaniem najbardziej zasługuje na wyróżnienie. Głosowanie zakończy się 17 kwietnia w samo południe.

pies, psy, zwierzę


Na zwycięzców - psa i autora zdjęcia, które otrzyma największą liczbę polubień - czekają ciekawe nagrody.

Bielski Psi Plotek ufundował 4-godzinny kurs posłuszeństwa dla psa "zerówka", gdzie pies nauczy się podstaw dobrego wychowania, a jego właściciel dowie się jak właściwie ułożyć psa i jakich błędów unikać, Husse Bielsko-Biała przekaże natomiast zestaw promocyjny, na który składają się: dwukilogramowa najwyższej jakości zbilansowana karma dla psów (do wyboru z gamy produktów Husse) oraz smycz i miska dostosowana do rozmiarów psa.

Zapraszamy wszystkich do zabawy, a wcześniej do zapoznania się z jej regulaminem:

Regulamin, psie poszukiwania

Regulamin, psie poszukiwania