Wiadomości

  • 4 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 7357

Samochodowe cacka w Bielsku-Białej

Za nami:

Są piękne. Potrafią porwać każdego, a na dodatek wzbudzają powszechne zainteresowanie. Od 8 do 17 kwietnia będzie się można przekonać o tym na własne oczy podczas XIII edycji Motosfery.

Samochodowe cacka w Bielsku-Białej · fot. Galeria Sfera


- To wydarzenie, którego nie trzeba przedstawiać mieszkańcom Podbeskidzia - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. - Na kilkanaście dni nasze wnętrza zamienią się w przestrzeń szczególnie bliską każdemu kierowcy. Każdy będzie mógł poznać nie tylko najnowsze trendy w projektowaniu coraz bardziej technologicznych wnętrz samochodów, ale także przekonać się, jakie nowości oferują w nowym sezonie najbardziej popularne marki wybierane przez wytrawnych użytkowników naszych dróg - dodaje.

Od 8 do 17 kwietnia na odkrycie będą czekać prezentacje rozwiązań, które przygotowali autoryzowani przedstawiciele czołowych marek: BMW, Mercedes, Infiniti, Hyundai, Ssang Yong, Renault, Land Rover, Jaguar, Audi, VW, Fiat, Indian, Victory. Nie zabraknie także okazji do przyjrzenia się z bliska najnowszym ekskluzywnym modelom. Dla miłośników motoryzacji przygotowano także specjalne spotkania z fachowcami. Udział w akcji jest bezpłatny.

motosfera

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj