bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 5388

Prezydent założył konto na Facebooku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "prima aprilis" podaj

Prima aprilis:

Na marcowej sesji Rady Miejskiej prezydent Jacek Krywult dał wyraźny sygnał, że zaczął korzystać z Facebooka. Gospodarz Bielska-Białej potwierdził tę informację na specjalnie w tym celu zwołanej konferencji prasowej.

jacek krywult
Prezydent założył konto na Facebooku · fot. UM Bielsko-Biała


O tym, że Jacek Krywult zaczął korzystać z Facebooka, dowiedzieliśmy się podczas dyskusji nad projektem przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. - Pan radny Drabek na swoim Facebooku podał jaki wielki sukces odniósł, że plac Niemczyka wszedł do realizacji. A przepraszam, czy plac Niemczyka jest w budżecie na ten rok? Nie ma placu Niemczyka, ale staramy się, żeby był. Nie z tego względu, że pan radny Drabek chodził za tym, bo przebudowę tego placu mamy od 10 lat mamy w planie - mówił w ubiegłym tygodniu prezydent miasta.

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej gospodarz Bielska-Białej poinformował dziennikarzy o przyczynach założenia oficjalnego konta na Facebooku. W ocenie prezydenta rozpoczęła się już nieformalna kampania wyborcza przed kolejnymi wyborami samorządowymi. - Na dzisiaj rozpoczęła się tylko sprawa atakowania mojej osoby i negowania osiągnięć - mówił Jacek Krywult. Prezydent skrytykował działania autorów strony "Jacek Krywult - Twoje miasto z moim wąsem", na której pojawiają się fałszywe informacje o działalności prezydenta.Prezydent zachęca wszystkich mieszkańców Bielska-Białej do polubienia jego strony na Facebooku - www.facebook.com/jkrywult.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

prima aprilis

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "prima aprilis" podaj