bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2016
  • 10 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2822

Międzynarodowy wyścig wózków

Za nami:

10 kwietnia w 11 polskich miastach - również w Bielsku-Białej - odbędzie się plenerowe wydarzenie "Rodzino, rusz się z BuggyGym!". W ramach imprezy zaplanowane są Pierwsze Międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie.

Wyścig wózków w Parku Słowackiego - 12.07.2015
Wyścig wózków w Parku Słowackiego - 12.07.2015 · fot. buggygym.pl


Zawody odbędą się w ponad 50 polskich i czeskich miastach i trwać będą w godzinach od godziny 14.00 do godziny 17.00. Impreza bielska odbędzie się na terenie kompleksu "Nowe Miasto" przy ulicy Legionów 26/28. Wyścigi będą polegały na szybkim marszu, a uczestnicy będą mieli do pokonania odległość stu kroków. Zawody będą rozgrywane w różnych kategoriach: wyścigi dla mam, ojców oraz dla rodzin (2 osoby trzymają wózek). Wyścigi będą całkowicie bezpieczne dla maluchów znajdujących się w wózkach. Bieg z wózkiem jest niedozwolony. Zapisy na zawody pod adresem www.wyscigiwozkow.pl.

Organizatorzy zapewnią doskonałą zabawę dla całych rodzin. Będzie m.in. malowanie twarzy dzieciom, zamek dmuchany, warsztaty kulinarne dla starszych dzieci prowadzone przez Laboratorium smaku oraz Zumba Kids. Nagrody ufundowali: Regatta-Polska Sp. z o.o., Minkie, Coverover, Samiboo, Babice, Adidas, Mr.Gugu, baby ono, littlelife, Home&you, PitStop - sklep z modelami. Współorganizatorem jest BOSIR Bielsko.

Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. - Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu - mówi Dorota Gryglak z BuggyGym.

Wydarzenie "Rodzino, rusz się z BuggyGym!" jest uroczystym otwarciem akcji "Mama w ruchu", która potrwa od 10 kwietnia do 10 maja oraz częścią programu "Rusz się" (www.ruszsie.org).

buggygym

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.