bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 marca 2016
  • wyświetleń: 1183

Psi terapeuci w centrum handlowym

Za nami:

O tym, jak psy mogą odmienić życie każdej rodziny, będzie się można przekonać już 2 kwietnia w Galerii Sfera. Wszystko to w ramach psiej edukacji prowadzonej przez specjalistów z Polskiego Centrum Dogoterapii

psi terapeuci
Psi terapeuci w centrum handlowym


- Poprzez tę akcję chcemy uświadomić mieszkańcom Podbeskidzia dwie kwestie związane z obcowaniem ze zwierzętami uważanymi za najlepszych przyjaciół człowieka - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

Wydarzenie Galerii Sfera rozpocznie się już o godz. 12:00 w sobotę 2 kwietnia. Organizuje je Polskie Centrum Dogoterapii - Forget Me Not - Psia Edukacja z Czechowic-Dziedzic. Do udziału w nim szczególnie warto wybrać się wraz z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To właśnie one będą w praktyce mogły się dowiedzieć o tym, jak opiekować się swoim pupilem, ale także - co bardzo ważne uświadomić sobie, jakie obowiązki wiążą się z posiadaniem psa.

Wspólnie z instruktorami Polskiego Centrum Dogoterapii będzie można przekonać się o tym, jak zadbać o rozwój swojego czworonożnego przyjaciela. Jak dobrać właściwą dietę? Jak zadbać o to, aby nasz pies był w formie i był dla nas radosnym kompanem? To tylko jedne z wielu pytań, na jakie będzie można uzyskać podczas akcji.

psia terapia

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.