bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 października 2011
  • wyświetleń: 2992

Miała 630 porcji amfetaminy

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 24-letnią kobietę, która posiadała ponad 630 porcji odurzających amfetaminy. Zatrzymana usłyszała już zarzuty przestępstwa, za które może spędzić w więzieniu najbliższe 8 lat.

Policjanci patrolujący ul. Żyzną w Bielsku-Białej zauważyli młodą kobietę, która siedziała w porzuconym, nieużytkowanym samochodzie. W czasie legitymowania kobieta zachowywała się nerwowo i wymijająco odpowiadała na pytania stróżów prawa. Podczas jej przeszukania policjanci odnaleźli ponad 630 porcji odurzających amfetaminy.

Narkotyki zabezpieczono, a ich posiadaczka została przewieziona do policyjnego aresztu. Usłyszała już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi jej do 8 lat więzienia. W przeszłości była karana za podobne przestępstwa. W sobotę została doprowadzona do bielskiej prokuratury. Prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.