bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 marca 2016
  • wyświetleń: 2938

Do aresztu za posiadanie narkotyków

Najbliższe miesiące w areszcie spędzi młody mężczyzna, który został zatrzymany przez śledczych z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy oraz mundurowych z samodzielnego pododdziału prewencji w Bielsku-Białej. 21-latek jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel nimi.

Policjanci ustalili, że mieszkaniec Kóz może posiadać znaczne ilości środków narkotyków, a dodatkowo zajmuje się handlem nimi. W trakcie przeszukania mieszkania podejrzanego śledczy zabezpieczyli ponad 300 działek dilerskich marihuany, kilka porcji haszyszu oraz najprawdopodobniej dopalacze.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, zatrzymany usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i handel nimi, grozi mu do 10 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.