bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2011
  • wyświetleń: 3721

Most do sukcesu w Bielsku-Białej

82 osoby wzięły udział w spotkaniu informacyjno-promocyjnym dotyczącym realizowanego przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej projektu pn.: „Most do sukcesu”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem tego projektu jest kompleksowe wsparcie działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości i samozatrudniania 36 osób - mieszkańców Bielska-Białej.

Projekt skierowany jest do: osób niepełnosprawnych z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (lub orzeczeniem równoważnym), a także osób powyżej 45 roku życia,bezrobotnych, niepozostających w zatrudnieniu oraz pracujących.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać: w zakładce „Most do sukcesu” na stronie Urzędu Miejskiego oraz u pracowników Wydziału Polityki Społecznej - Agnieszki Moroń (tel. 33 49 71 492) lub Ewy Swatek (tel. 33 49 71 493).

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.