Wiadomości

  • 17 marca 2016
  • wyświetleń: 3022

Posiadał ponad 300 porcji marihuany

Pasażer uciekającego przed policyjnym pościgiem samochodu wyskoczył z pojazdu i uciekał pieszo. Po drodze odrzucił reklamówkę, w której ukrył marihuanę. Zdołał uciec, ale kiedy wrócił po "cenny" pakunek, czekali na niego policyjni wywiadowcy.

Nocą na ulicy Sobieskiego w Bielsku-Białej, policjanci zauważyli Audi, którego kierowca wyraźnie starał się uniknąć zatrzymania i kontroli. W pewnym momencie z samochodu wyskoczył młody mężczyzna, który zaczął uciekać w kierunku pobliskich zabudowań. Po drodze odrzucił reklamówkę, w której znajdowało się ponad 300 porcji marihuany.

Sprawca zdołał uciec, ale po pewnym czasie wrócił po "zgubę". W ciemnościach nie zorientował się, że czekają na niego policjanci. Próbował uciekać, ale został zatrzymany po krótkim pościgu. W czasie zatrzymania zachowywał się agresywnie. Szarpał się i wyrywał. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował już wobec niego policyjny dozór.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.