Wiadomości

  • 16 marca 2016
  • wyświetleń: 2684

10 tys. porcji nie trafi na rynek

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji w trakcie kontroli drogowej Nissana Primery zabezpieczyli ponad 10 tysięcy porcji odurzających metamfetaminy. Narkotyki ukryte były pod siedzeniem pasażera. Mundurowi zatrzymali 22-letnią kobietę i jej rówieśnika, którzy podejrzani są o handel środkami odurzającymi. Grozi im do 12 lat za kratami.

Wieczorem policjanci patrolowali bielską ulicę Brodzińskiego. Zwrócili uwagę na parę, która siedziała w zaparkowanym na poboczu Nissanie. Dostrzegli nerwowe zachowanie młodego mężczyzny i kobiety, którzy wyraźnie starali się uniknąć kontroli. Wylegitymowali 22-latka z powiatu gliwickiego i jego rówieśniczkę. Podczas przeszukania samochodu, pod siedzeniem pasażera mundurowi znaleźli woreczek foliowy z zawartością ponad 10 tysięcy działek odurzających metamfetaminy o czarnorynkowej wartości 20 tysięcy zł.

Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty udziału w obrocie środkami środkami odurzającymi, za co grozi im do 12 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec nich policyjne dozory.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.