bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2016
  • wyświetleń: 4316

Otwarcie biura poselskiego - zdjęcia

Poseł Nowoczesnej - Mirosław Suchoń - otworzył swoje biuro poselskie w Bielsku-Białej. Lokal mieści się przy ulicy 3 Maja 19/2.

Otwarcie biura poselskiego Mirosława Suchonia - 15.03.2016 · fot. biuro prasowe


Polityk inaugurując działalność biura, wyraził nadzieję, że stanie się ono ważnym miejscem spotkań z wyborcami, ale jednocześnie będzie pełniło istotną rolę społeczną na terenie całego okręgu wyborczego.

- Chcemy, aby biuro pełniło funkcję inkubatora społecznego. Aby ludzie aktywni mogli przyjść tutaj i realizować swoje pasje w zakresie budowy społeczeństwa obywatelskiego. Nie zamykamy się tylko na politykę. Otwieramy się na społeczeństwo, kulturę, otwieramy się na biznes - podkreślał poseł Mirosław Suchoń.

W ramach działalności biura przewidziane są darmowe porady prawne oraz porady dla przedsiębiorców i osób, które planują otworzyć swoją pierwszą firmę. Podczas uroczystości otwarcia biura przedstawiono prezentację multimedialną podsumowującą kampanię wyborczą i dotychczasową działalność posła w Sejmie. Przygotowano także wystawę najbardziej popularnych memów, którymi Nowoczesna zasłynęła w Internecie.

Funkcję dyrektora biura pełni Jacek Walewski. Biuro będzie czynne przez pięć dni w tygodniu (w poniedziałek w godz. 11.00-18.00, we wtorek i środę w godz. 16.00-18.00, w czwartek i piątek  w godz. 9.00-11.00). Darmowe porady prawne będą udzielane w poniedziałki od godz. 16.00. Również w poniedziałki od godz. 11.00 przedsiębiorcy mogą korzystać z porad gospodarczych.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.