bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2016
  • 29 marca 2016
  • wyświetleń: 4966

M. Hirsch i P. Małaszyński w Bielsku

Za nami:

Jeden z najlepszych teatrów komediowych w Polsce - Teatr Kwadrat na początku kwietnia zagra w stolicy Podbeskidzia dwa znakomite spektakle „Medium”. Dochód ze sprzedaży biletów organizator wydarzenia przeznaczy na leczenie i pielęgnację Michałka, podopiecznego Fundacji „Jonatan - pomagamy dzieciom z wyzwaniami”.

hirsch, małaszyński
Maja Hirsch i Paweł Małaszyński wystąpią w spektaklu charytatywnym w Bielsku-Białej. · fot. www.teatrkwadrat.pl/spektakl/medium/


Już pierwszego kwietnia na scenie Bielskiego Centrum Kultury, przy ulicy Juliusza Słowackiego 27, będziemy mogli obejrzeć jedną z najlepszych sztuk komediowych warszawskiego Teatru Kwadrat. W spektaklu „Medium” reżyserowanym przez Andrzeja Nejmana, swój kunszt aktorski będą prezentować tak znani aktorzy jak Paweł Małaszyński, Maja Hirsch, Aldona Jankowska czy Paweł Wawrzecki. Ta znakomita komedia Noëla Cowarda, w nowej adaptacji przygotowanej przez warszawski Teatr Kwadrat, jest brawurowym połączeniem klasycznej brytyjskiej komedii ze skrajnie współczesnym poczuciem humoru w wykonaniu najlepszych polskich aktorów teatralnych.

Organizatorem wydarzenia jest bielska „Fundacja Jonatan - pomagamy dzieciom z wyzwaniami”, która pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom na Podbeskidziu. Aktualnie opiekuje się grupą siedemdziesięciorga dzieci, które potrzebują szczególnego wsparcia, by móc cieszyć się każdą daną im chwilą.

- Zachęceni bardzo pozytywną reakcją bielszczan na działania naszej Fundacji w poprzednich latach, zdecydowaliśmy się kontynuować również i w tym roku tradycję organizowania charytatywnych spektakli teatralnych z okazji jubileuszu istnienia Fundacji. Jestem bardzo wdzięczna, że tak wielu bielszczan pomaga nam w opiece oraz wspieraniu potrzebujących dzieci z Podbeskidzia - mówi Agnieszka Michalak, Prezes Fundacji "Jonatan - pomagamy dzieciom z wyzwaniami".

Jest to już kolejna edycja spektakli charytatywnych organizowanych przez bielską Fundację. W zeszłym roku mieszkańcy Bielska-Białej, przy pełnych salach Bielskiego Centrum Kultury, podziwiali komedię teatralną „Ślub doskonały” w wykonaniu tego samego Teatru Kwadrat.

Spektakle charytatywne Teatru Kwadratu odbędą się 1 kwietnia w Bielskim Centrum Kultury, przy ul. Słowackiego 27 o godzinie 17.00 oraz 20.30. Bilety do nabycia w Kasach BCK oraz w Szkole Podstawowej Jonatan, przy ul. Mickiewicza 21 w Bielsku-Białej.

Spektakl charytatywny dla Michałka

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.