bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 marca 2016
  • 15 marca 2016
  • wyświetleń: 7699

"Snajper" strzela na os. Kopernika

- W ostatnich dniach na osiedlu Kopernika ma miejsce odstrzał gołębi - alarmuje nasz czytelnik. Mieszkaniec bloku przy ulicy Jesionowej przesłał nam fotografie uszkodzonych okien, w które trafiły "chybione" strzały. Sprawę bada policja.

Uszkodzone okno w mieszkaniu przy ulicy Jesionowej 14 · fot. czytelnik


- Mieszkaniec bloku przy ulicy Jesionowej 15 strzela do gołębi, które lądują na dachu bloku "na przeciwko", czyli przy ulicy Jesionowej 14. Dowodem tego są dziury w oknach w moim mieszkaniu, które powstają na skutek chybionych strzałów. Spółdzielnia Strzecha nie posiada działającego monitoringu więc sprawa pozostaje do wyjaśnienia dla policji, gdzie zgłoszenie oczekuje na wyjaśnienie - informuje nasz czytelnik. - W czasie strzału moja żona i córka patrzyły przez okno. Problem gołębi w mieście w końcu pozbawi kogoś życia - dodaje bielszczanin z osiedla Kopernika.

Bielska policja bada sprawę. - Prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia sprawcy, który strzela z wiatrówki do gołębi i przy okazji uszkodził szybę w mieszkaniu przy ulicy Jesionowej - informuje nadkomisarz Elwirwa Jurasz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Wszelkie informacje mogące się przyczynić do ustalenia sprawcy prosimy kierować do III Komisariatu Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Traugutta 2c - tel. 33 812 17 00.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.