bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2016
  • wyświetleń: 3583

Zmiany w bielskim garnizonie policji

W czwartek odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowiskach nowych komendantów. Stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach objął podinsp. Sławomir Walczak, natomiast na Komendanta Komisariatu Policji w Kobiernicach powołany został kom. Jacek Śliwka.

Zmiany w bielskim garnizonie policji · fot. KMP Bielsko-Biała


Dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Kobiernicach podinsp. Sławomir Walczak awansował na stanowisko zastępcy w większym, czechowickim komisariacie. Z kolei kom. Jacek Śliwka, który do tej pory pełnił funkcję zastępcy w bielskiej "czwórce", został powołany na stanowisko komendanta kobiernickiego komisariatu.

W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, którzy powitali komendantów na nowych stanowiskach. Nowo powołani komendanci podziękowali za dotychczasową współpracę policjantom i pracownikom, a obejmując stanowiska prosili o wyrozumiałość i życzliwość, zobowiązując się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.