Wiadomości

  • 10 marca 2016
  • wyświetleń: 3444

Wyróżnienia dla bielskich policjantów

Śląscy policjanci odebrali dzisiaj wyróżnienia, które w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Jarosław Szymczyk. W gronie wyróżnionych znaleźli się dwaj policjanci z bielskiego garnizonu.

policja, wyróżnienia
Wyróżnienia dla bielskich policjantów · fot. KMP Bielsko-Biała


Komendant Jarosław Szymczyk wręczył listy gratulacyjne w asyście swojego zastępcy - nadkom. Mariusza Krzystyniaka. Podkreślił, że nagrody są wyrazem uznania za zaangażowanie w służbie i bardzo dobre wykonywanie codziennych zadań. Generał wskazał nagrodzonych policjantów jako wzór tych, którzy powinni dawać innym policjantom przykład z jakim zaangażowaniem należy podchodzić do swoich obowiązków. Na zakończenie życzył policjantom wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz dalszych sukcesów na polu zawodowym, tak aby w podobnych okolicznościach - związanych z wręczeniem nagród - mogli się spotkać jeszcze niejeden raz.

Spośród śląskich policjantów, do tak zaszczytnej nagrody, zostali wytypowani mundurowi z komend w Bielsku-Białej, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Rybniku, Chorzowie, Bytomiu, Cieszynie, Raciborzu, Tychach, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Rudzie Śląskiej, Wodzisławiu Śląskim, Żywcu, Zawierciu, Zabrzu oraz z katowickiego sztabu policji, wydziału prewencji i oddziału prewencji, a także samodzielnych oddziałów prewencji w Częstochowie i Bielsku Białej. Wyróżnieni policjanci otrzymali również nagrody pieniężne.

W gronie wyróżnionych znaleźli się dwaj policjanci z bielskiego garnizonu: sierż. szt. Łukasz Traczyk z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach oraz sierż. Dominik Górny z Wydziału Prewencji bielskiej komendy.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.