Wiadomości

  • 9 marca 2016
  • wyświetleń: 1848

Rekolekcje dla bezdomnych

"Nie stój w bramie" - pod takim hasłem w dniach od 16 do 18 marca w Bielsku-Białej odbędą się rekolekcje dla osób borykających się z problemem bezdomności. W programie rekolekcji są nauki dotyczące podstawowych prawd wiary, poruszające świadectwa osób, które wyszły z nałogów i bezdomności, oraz posiłki sponsorowane przez Caritas.

Rekolekcje dla bezdomnych organizują bielsko-żywiecka Caritas oraz Wspólnota "Miłość i Łaska Chrystusa". Rekolekcyjne spotkania odbywać się będą w Centrum Pomocy im. św. Brata Alberta (16-17 marca godz. 17.00) oraz u sióstr zakonnych Zgromadzenia Córek Bożej Miłości (18 marca godz. 16.00) na ul. Żywieckiej 20.

Hasło "Nie stój w bramie" nawiązuje do symbolicznego przekroczenia Bram Miłosierdzia, które nastąpi w ostatni dzień rekolekcji, na zakończenie Drogi Krzyżowej, w katedrze św. Mikołaja. W ten dzień uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać odpust zupełny.

Na rekolekcje organizatorzy zapraszają wszystkie osoby borykające się z problemem bezdomności.

nie stój w bramie

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: Diecezja Bielsko-Żywiecka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.