bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2016
  • wyświetleń: 3209

Groził obsłudze sklepu śmiercią

29-latek najpierw zdemolował sklep, a potem groził pracownikom. Agresywny mężczyzna został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców z bielskiej komendy. Miał w organizmie 2 promile alkoholu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w sklepie spożywczym przy ulicy Grażyny. Agresywny i pijany mężczyzna wtargnął do sklepu, Zdemolował ladę, kasę fiskalną, zrzucił alkohol z półek i uszkodził czytnik kart. Spowodował szkody, które sięgają blisko 10 tys. zł. Sprawca groził też obsłudze sklepu śmiercią.

Wezwani na miejsce policjanci szybko i skutecznie obezwładnili awanturnika. Zakuto go w kajdanki i doprowadzono do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2 promile alkoholu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.