bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2016
  • wyświetleń: 1444

Pomogą w rozliczeniu z fiskusem

Za nami:

Masz problem z przygotowaniem swojego zeznania podatkowego? Chcesz zapytać o przysługujące ulgi? Już od 11 do 13 marca w Galerii Sfera będzie można bezpłatnie skorzystać z porad pracowników bielskiej Skarbówki.

W tych dniach ZUS przygotował także prezentację swojej nowej platformy elektronicznej - Wspieranie mieszkańców to jedno z naszych wyzwań - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera w Bielsku-Białej. - Dlatego już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich, którzy mają pytania i wątpliwości, a także w swoim codziennym kalendarzu nie mogą znaleźć czasu na odwiedziny ZUS-u, czy Urzędu Skarbowego w ich standardowych godzinach pracy - dodaje dyrektor Sfery.

Specjalne stoisko, które będzie znajdowało się we foyer, na parterze Galerii II, będzie czekało na wszystkich zainteresowanych od piątku 11 do niedzieli 13 marca w godzinach: 12:00-18:00. Przy pomocy pracowników bielskich urzędów skarbowych będzie można między zakupami wysłać swój PIT przez internet, a także uzyskać informacje na temat ulg podatkowych.

Akcja w Galerii Sfera jest częścią ogólnopolskiej kampanii, która ma przekonać podatników do wyboru elektronicznych form składania zeznań podatkowych. W ramach kampanii "Szybki PIT" przygotowano wiele narzędzi, które pomogą w rozliczeniach się z fiskusem. Wśród nich jest także możliwość wsparcia i odpowiedzi na pytania podczas akcji odbywającej się w naszej galerii, a także specjalna aplikacja, gdzie każdy może zadać pytanie i otrzymać na nie fachową odpowiedź.

W tym samym czasie na terenie Sfery odbędzie się również akcja bielskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W ramach spotkań z pracownikami będzie można dowiedzieć się więcej o nowej platformie elektronicznej tej instytucji, która ma pomagać zarówno pracownikom oraz pracodawcom w znalezieniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich kwestie.

szybki pit

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.