bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2011
  • wyświetleń: 2555

Nastolatkowie z narkotykami

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali w czwartek czterech nastolatków w wieku od 16-19 lat. W samochodzie, którym podróżowali zatrzymani odnaleziono 250 porcji odurzających amfetaminy i ponad 50 porcji marihuany. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na blisko 2 tys. zł.

Policjanci zauważyli młodych mężczyzn w fordzie zaparkowanym w okolicy jednej z dyskotek w centrum miasta. Na widok radiowozu, mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. W czasie ich kontroli i sprawdzania pojazdu policjanci odnaleźli środki odurzające - w sumie ponad 250 porcji odurzających amfetaminy i 50 porcji marihuany.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Najmłodszy z nich - 16-letni mieszkaniec Kęt został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka.

Policjanci z referatu antynarkotykowego ustalili, że zabezpieczone środki odurzające należą do jednego z zatrzymanych 19-latków. Sprawca usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i usiłowania wprowadzenia ich do obrotu, za co grozi mu do 8 lat więzienia.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.