bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2016
  • wyświetleń: 2433

Gościnne występy złodziei z Sosnowca

Zanim obsługa jednego z bielskich sklepów odzieżowych zorientowała się, że została okradziona, policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zdążyli już zatrzymać złodziei i odzyskać skradzione mienie o wartości blisko tysiąca złotych.

Policjanci uzyskali informację, z której wynikało, że sosnowiczanie przyjechali do naszego miasta na tzw. "gościnne występy", z zamiarem dokonania kradzieży w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy Mostowej. Mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn i ich wspólniczkę na gorącym uczynku przestępstwa, gdy złodzieje pakowali skradzioną odzież do Fiata Punto.

Zaskoczony personel sklepu o kradzieży dowiedział się dopiero od policjantów. Skradziona odzież trafiła z powrotem na sklepowe półki. Zatrzymani są już po zarzutach. Najstarszy z nich był w przeszłości karany za podobne czyny. O ich dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.