bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2016
  • wyświetleń: 2074

Nożownik był ścigany listem gończym

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 40-letniego bielszczanina, który w czasie awantury ugodził nożem 54-letniego mężczyznę. Zatrzymany poszukiwany był listem gończym. Czeka go odsiadka 1,5 roku pozbawienia wolności za wcześniejsze, podobne czyny. Za obecne przestępstwo może trafić do więzienia na kolejne 5 lat.

Do zdarzenia doszło we wtorek w nocy w jednym z mieszkań przy ulicy Grażyńskiego, gdzie mężczyźni spożywali alkohol. Pokłócili się, a w czasie awantury młodszy z nich zaatakował 54-latka. Ugodził go nożem w klatkę piersiową i dłoń. Na szczęście rany okazały się powierzchowne i nie zagrażały życiu ofiary. Chwilę później policjanci zatrzymali nożownika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik 1,5 promila alkoholu.

W czasie sprawdzeń okazało się, że zatrzymany mężczyzna poszukiwany był listem gończym za wcześniejsze przestępstwa, za które został skazany przez sąd na karę pozbawienia wolności. We wtorek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzie najbliższe 1,5 roku. Za obecne przestępstwo może trafić do więzienia na kolejne 5 lat.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.