bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2016
  • wyświetleń: 4368

Wpadli, bo przechodzili na czerwonym

Mieli nosa policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej, którzy zatrzymali trzech młodych mężczyzn przechodzących przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. W wyładowanych po brzegi torbach, które nieśli mieszkańcy Sosnowca, mundurowi odnaleźli skradzioną odzież o wartości ponad tysiąca złotych

W poniedziałek wieczorem na bielskiej ulicy Leszczyńskiej policjanci zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy pokonywali przejście na czerwonym świetle. Sprawcy w wieku od 21 do 26 lat zostali zatrzymani i wylegitymowani. Szybko okazało się, że złamali nie tylko zapisy kodeksu wykroczeń, ale i karnego. W czasie przeszukania wypełnionych po brzegi pakunków, które nieśli zatrzymani, policjanci odnaleźli bowiem skradzioną przez nich w pobliskim centrum handlowym odzież o wartości ponad tysiąca zł.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymani usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia. Dodatkowo, za popełnione wykroczenia zostali ukarani mandatami w wysokości 100 zł.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.