Wiadomości
- 1 marca 2016
- wyświetleń: 4711
Wpadli, bo przechodzili na czerwonym
Mieli nosa policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej, którzy zatrzymali trzech młodych mężczyzn przechodzących przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. W wyładowanych po brzegi torbach, które nieśli mieszkańcy Sosnowca, mundurowi odnaleźli skradzioną odzież o wartości ponad tysiąca złotych
W poniedziałek wieczorem na bielskiej ulicy Leszczyńskiej policjanci zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy pokonywali przejście na czerwonym świetle. Sprawcy w wieku od 21 do 26 lat zostali zatrzymani i wylegitymowani. Szybko okazało się, że złamali nie tylko zapisy kodeksu wykroczeń, ale i karnego. W czasie przeszukania wypełnionych po brzegi pakunków, które nieśli zatrzymani, policjanci odnaleźli bowiem skradzioną przez nich w pobliskim centrum handlowym odzież o wartości ponad tysiąca zł.
Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymani usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia. Dodatkowo, za popełnione wykroczenia zostali ukarani mandatami w wysokości 100 zł.
Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymani usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia. Dodatkowo, za popełnione wykroczenia zostali ukarani mandatami w wysokości 100 zł.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematKradli materiał z zakładu produkującego profile aluminiowe. Są zatrzymani, jedna osoba poszukiwana
[FOTO] Niebezpieczne przejścia przy ul. Ks. J. Kusia. Pasów wibracyjno-akustycznych nie będzie
[FOTO] Przejścia nie ma, chodnika nie ma, pieniędzy też nie ma...
300 metrów niebezpiecznej drogi dziennie. Problem na ul. Konopnickiej
Ukrainka okradła dwie drogerie jednego dnia. Łup wart 1200 zł odzyskany
Złodziej połasił się na zestaw klocków. Użył przemocy wobec pracownicy sklepu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









