bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 lutego 2016
  • wyświetleń: 4344

Droga Krzyżowa w Beskidach

Za nami:

Ból, zmęczenie, modlitwa i kilkadziesiąt kilometrów przebytych nocą w samotności. W tym roku po raz szósty w kilkuset miejscach w całej Polsce wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Tylko w Bielsku-Białej na uczestników czekają 4 trasy.

Reklama- Ekstremalna Droga Krzyżowa to forma duchowości, która dla wielu staje się sposobem na życie. Prawdziwe Spotkanie z Jezusem pośrodku zmagania sprawia, że nie chce się już żyć normalnie, tylko ekstremalnie. Czyli w pełni - wyjaśnia ks. Jacek Stryczek, pomysłodawca EDK i przywódca "Szlachetnej Paczki oraz "Akademii Przyszłości".

Tylko rok temu wydarzenie zgromadziło prawie 11 tysięcy ludzi. W tym roku organizatorzy szacują, że wyzwanie podejmie nawet 20 000 osób. Aby zostać uczestnikiem Ekstremalnej Drogi Krzyżowej wystarczy wejść na www.edk.org.pl i wybrać trasę w swojej okolicy. Zapisy wystartowały 10. lutego, a EDK ruszają w Bielsku-Białej 18 marca.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.