REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 16 lutego 2016
  • wyświetleń: 5151

Bielski policjant "wycisnął" najwięcej

W piątek w sali ćwiczeń siłowych katowickiego oddziału prewencji odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zawodach uczestniczyło 25 policjantów śląskiego garnizonu. Najlepszym wśród siłaczy okazał się sierż. Mariusz Knap, policjant zespołu patrolowego Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej.

policjant siłacz
siierż. Mariusz Knap · fot. KMP Bielsko-Biała


Zawody odbyły się w ramach XV Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej, a ich organizatorem był Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach. W mistrzostwach startowało 25 policjantów reprezentujących: SPAP w Katowicach, OPP w Katowicach, SPPP w Bielsku-Białej i Częstochowie, KMP/KPP w: Bielsku-Białej, Gliwicach, Katowicach, Lublińcu, Sosnowcu, Tarnowskich Górach. Turniej został przeprowadzony w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn według formuły WILKSA ( stosunek wyciśniętego ciężaru do masy ciała).

Zamknięcia zawodów i wręczenia nagród w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach dokonała Naczelnik Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach podinsp. Joanna Świec-Rajca.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
I miejsce Mariusz KNAP z KMP w Bielsku-Białej 220 kg ( 131,34 pkt)
II miejsce Krzysztof BANAŚ z KMP w Katowicach 217,5 kg (126,58 pkt)
III miejsce Dariusz NIEWOLIK z KMP w Gliwicach 215 kg (125,47 pkt)
IV miejsce Konrad ADAMASZEK z SPPP w Bielsku-Białej (175 kg 123,00 pkt)
V miejsce Marcin DZIADCZYK z KMP w Gliwicach 185 kg (119,14 pkt)
VI miejsce Adam WSZELAKI z KMP w Katowicach 175 kg (114,67 pkt).

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.