bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 lutego 2016
  • wyświetleń: 5011

Pizzeria Bellissima - rabat 50%

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pizzeria Bellissima" podaj

Artykuł sponsorowany:

Dzisiaj (9 luty) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Święto obchodzone jest także w pizzerii Bellissima! Z tej okazji Bellissima przygotowało promocję - rabat 50% na średnie pizze (35 cm) ze specjalnego menu w lokalu i na wynos!

Pizzeria Bellissima
Pizzeria Bellissima


Co zrobić aby skorzystać z promocji?Po prostu przyjdź, wybierz średnią 35 cm pizzę ze specjalnego menu, które znajduje się poniżej (ceny w menu są już po obniżce) i ciesz się smakiem najlepszej pizzy za połowę ceny! Do każdej pizzy otrzymasz jeden sos gratis!

Pizzeria Bellissima


Promocja ze specjalnego menu obowiązuje tylko w lokalu lub przy odbiorze osobistym. NIE DOWOZIMY pizzy z tej oferty. Promocja nie uwzględnia opcji pizzy "pół na pół", a każda zamiana składnika jest dodatkowo płatna. Oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami.

Kilka słów o Pizzerii BellissimaPizzeria Bellissima powstała w październiku 2011 r. Od samego początku naszym celem jest bycie miejscem, gdzie można smacznie i niedrogo zjeść świeże oraz pyszne dania. W 2013 roku nasza pizzeria wygrała konkurs „najlepsza pizzeria w Bielsku-⁠Białej” według czytelników Dziennika Zachodniego oraz wygraliśmy konkurs "Korona Smakosza" w kategorii "smak potraw".

Pizzeria Bellissima
Pizzeria Bellissima


Nasza pizza składa się z chrupiącego ciasta bez ulepszaczy i sztucznych barwników, oparta jest na świeżych składnikach oraz na bazie sosów robionych każdego dnia przez naszych pracowników. Wykaz alergenów znajduje się na ostatniej stronie w menu. Nasze dania są zawsze robione na bieżąco dlatego czas oczekiwania w lokalu wynosi ok. 20 min. Przy wzmożonym ruchu może się on wydłużyć. Oferujemy 33 rodzaje pizz od serowych przez mięsne, wegetariańskie kończąc na pizzach słodkich. Przy naszej pizzerii znajduje się ogródek letni z placem zabaw dla dzieci.

Lokal oferuje dwie sale. Restauracyjną mogącą pomieścić 32 osoby z kącikiem dla dzieci i przewijakiem oraz salę dla palących z piłkarzykami mogącą pomieścić 12 osób. Przyjdź i sprawdź Nas już dziś bo pizza to nasza pasja!

Więcej informacji także na www.pizzabellissima.pl oraz www.facebook.com/pizzabellissima

Pizzeria Bellissima
43-⁠300 Bielsko-⁠Biała
ul. Wodna 61a (w dolince przy ul. Spółdzielców)
tel. 33 817 52 13
kom. 531 135 062
www.pizzabellissima.plPizzeria Bellissima

43-300 Bielsko-Biała
ul. Wodna 61a

tel. 33 817 52 13
kom. 531 135 062