bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 lutego 2016
  • 8 lutego 2016
  • wyświetleń: 4232

Skontrolowali 3000 kierowców

Bielscy policjanci w sobotę o godzinie 6.00 zakończyli 24-godzinne działania "Alkohol i narkotyki". W akcji wzięło udział blisko 40 policjantów, którzy skontrolowali prawie 3 tysiące kierujących. Niestety, 7 spośród nich zdecydowało się na jazdę "na podwójnym gazie", a 5 złamało sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Reklama

Podczas akcji policjanci skoncentrowali się na przeprowadzeniu maksymalnej ilości badań kierowców i uniemożliwieniu dalszej podróży tym, którzy kierują pojazdami pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących "na podwójnym gazie", bądź pod wpływem narkotyków.

W akcji wykorzystane zostały różnego rodzaju urządzenia i testery, służące do wykrywania alkoholu i narkotyków w organizmie. W działaniach wzięło udział blisko 40 policjantów, którzy skontrolowali prawie 3 tysiące kierowców. Niestety, 7 kierujących prowadziło swoje pojazdy pod wpływem alkoholu, a 5 złamało sądowe zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.