bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 lutego 2016
  • wyświetleń: 1766

Biesiadowali za skradzione pieniądze

Łupem złodziei, którzy okradli pracownicę salonu fryzjerskiego, padł portfel z dokumentami i gotówką. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej w restauracji, gdzie biesiadowali za skradzione pieniądze.

Reklama

Do kradzieży doszło wczoraj na ulicy Saperów w Bielsku-Białej. Dwaj młodzi mężczyźni wykorzystali nieuwagę pracownicy salonu fryzjerskiego i skradli jej portfel wraz z dokumentami i gotówką. Policjanci poszukiwali rabusiów. Zatrzymali ich chwilę później, w restauracji przy ulicy Wodnej, gdzie za skradzione pieniądze zamówili pizzę i piwa.

Wcześniej, w pobliskim sklepie, posłużyli się skradzioną kartą i zakupili papierosy za blisko 50 zł. W czasie ich przeszukania mundurowi odnaleźli skradzione dokumenty. Dwaj zatrzymani bielszczanie w wieku 20 i 23 lat zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.