bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2016
  • wyświetleń: 5468

Niższe ceny biletów dla kierowców

W najbliższy weekend PKP Intercity uruchomi specjalną promocję dla zmotoryzowanych. Każdy, kto w kasie okaże dowód rejestracyjny swojego samochodu będzie mógł kupić bilet za 29 lub 49 zł.

Reklama

Pierwsze Pendolino w Bielsku-Białej - 13.12.2015
Promocyjne bilety na Pendolino · fot. bielsko.info


Już w najbliższy weekend (6 i 7 lutego br.) PKP Intercity zaoferuje swoim klientom bilety w promocyjnych cenach - 29 zł na pociągi TLK i IC oraz 49 zł na składy EIC i EIP. Ze specjalnej promocji "Weekend dla kierowców" będą mogły skorzystać osoby, które w sobotę i niedzielę przy zakupie biletu okażą ważny dowód rejestracyjny samochodu osobowego. Kupujący może również nabyć bilety w atrakcyjnych cenach dla osób, z którymi podróżuje, ale maksymalnie dla tylu, ile miejsc znajduje się w jego aucie.

- Mamy już pewne sukcesy w pozyskiwaniu pasażerów autobusów, jednak największą grupą którą chcielibyśmy zachęcić do podróży PKP Intercity są podróżujący prywatnymi samochodami. Dlatego już w sobotę ruszamy z kolejną akcją promującą nasze usługi wśród osób, które planując weekendowe podróże wybierają samochód. Dla nich oraz ich towarzyszy mamy bilety na nasze połączenia w specjalnych, promocyjnych cenach - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.- Chcemy zachęcić podróżnych, wybierających samochód jako środek transportu, do tego aby sami sprawdzili jak wiele się zmieniło na lepsze na kolei i w Intercity. Oprócz dobrej ceny biletów oferujemy komfortową podróż, atrakcyjny czas przejazdu i bezpieczeństwo. Nie wykluczamy, że będziemy tę akcję kontynuować w trakcie kolejnych wybranych weekendów - dodaje Leonkiewicz.

Bilety w specjalnych cenach obejmą przejazdy na dowolnej trasie w 2. klasie pociągów kategorii TLK, IC, EIC, EIP. Oferta będzie dostępna wyłącznie w kasach biletowych. Liczba biletów w super cenie jest nielimitowana.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.