Reklama

Wiadomości

  • 1 lutego 2016
  • 2 lutego 2016
  • wyświetleń: 2303

Młodzi włamywacze w rękach policji

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch młodych bielszczan, którzy włamywali się do samochodów i piwnic. Śledczy odzyskali część zrabowanego mienia. Starszy z nich usłyszał już zarzuty. Za włamania grozi mu do 10 lat za kratami. Młodszy za swoje czyny tłumaczyć się będzie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Policjanci pracowali nad sprawą włamań, do których dochodziło od pewnego czasie na bielskiej ul. Młyńskiej. Prowadzone czynności doprowadziły do zatrzymania 17-latka i jego o rok młodszego wspólnika. Jak ustalono, sprawcy włamali się do Opla i Volkswagena. Skradli z samochodów radioodtwarzacze i inne wartościowe rzeczy.

Na swoim koncie mają też włamanie do piwnicy, z której skradli narzędzia budowlane i halogeny o wartości tysiąca złotych. W czasie przeszukania policjanci odnaleźli część skradzionych przedmiotów, w tym: radioodtwarzacz samochodowy. 17-letni włamywacz usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia. Jego nieletni wspólnik za swoje czyny odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.