bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 października 2011
  • wyświetleń: 3212

Nagroda dla Gemini Parku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park w Bielsku-Białej otrzymało główną nagrodę w kategorii "Kampania prosprzedażowa centrum handlowego" w drugiej edycji eksperckiego programu PRCH Retail Awards 2011, której organizatorem jest Polska Rada Centrów Handlowych.

Gemini Park
Gemini Park w Bielsku-Białej · fot. wikipedia.org


Jest to kolejne wyróżnienie dla bielskiego Centrum. W 2010 roku Gemini Park otrzymało nagrodę dla najlepszego Centrum Handlowego roku 2009 w Polsce w prestiżowym rankingu Shopping Center Forum&Awards 2010.

Nagrodę za akcję „Oczarujemy Cię Bonami”, zrealizowaną w okresie od 17 października do 10 listopada, odebrał dyrektor Centrum, Krzysztof Gaweł w czasie uroczystej gali zorganizowanej 12 października w warszawskiej Fabryce Trzciny. Ceremonię rozdania nagród, poprowadzoną przez Marcina Prokopa, poprzedził charytatywny pokaz mody z licytacją.

Motywem przewodnim nagrodzonej kampanii „Oczarujemy Cię Bonami” byli „czarodzieje”, którzy zarówno na terenie Centrum, jak w różnych punktach miasta rozdawali zaczarowane bony, umożliwiające otrzymanie rabatu na zakupy w salonach Gemini Park. Towarzyszyły jej występy gwiazd z programu „Mam talent”, zabawy dla dzieci, występy teatralne oraz pokaz największego polskiego iluzjonisty Macieja Pola. W związku z dużym zainteresowaniem klientów akcją, którzy docenili związane z nią korzyści „dla swoich portfeli”, i decyzją o jej przedłużeniu o kolejny tydzień, przygotowano dodatkową atrakcję - weekend pod hasłem „Oczarujemy Cię Muzyką” z występem Krzysztofa Krawczyka.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj