Wiadomości

  • 13 stycznia 2016
  • wyświetleń: 5978

Nowo powstały Dom Seniora

Artykuł sponsorowany:

Dom Seniora PARAISO w Brennej to miejsce dla 99 osób w podeszłym wieku, poszukujących spokoju i komfortu, których stan zdrowia pozwala na swobodne i samodzielne funkcjonowanie.

Dom Seniora PARAISO w Brennej


Otoczenie Domu Seniora PARAISO urządzone jest tak, aby Mieszkaniec mógł swobodnie zażywać świeżego powietrza korzystając ze ścieżek, altanek, uliczek drzew czy odpoczynku przy szumie wody z oczka wodnego i chwili zadumy przy murowanej kapliczce. Dom Seniora PARAISO to dwu piętrowy budynek z charakterystyczną wieżą, wewnętrznym dziedzińcem z fontanną, rabatami kwiatowymi, drzewami oraz zagospodarowanymi tarasami. Wchodząc do budynku jego głównym wejściem natrafiamy na recepcję, w której przywita nas kompetentny recepcjonista udzielający wszelkich informacji o budynku i usługach Domu. W dolnej kondygnacji umieszczona jest część usługowa Domu: gabinet lekarki, pielęgniarski, rehabilitacja, fitness, jacuzzi i grota solna. Na pierwszej i drugiej kondygnacji Domu rozplanowane są pokoje z dostosowaniem do Mieszkańców i ich sprawności ruchowej.

Dom Seniora PARAISO w Brennej
Dom Seniora PARAISO w Brennej


Mieszkańcy swój czas mogą poświęcić na spacery, nordic walking, odpoczynek w sali kominkowej przy grach towarzyskich czy czytaniu książek i czasopism, oglądaniu telewizji, rozmowach przy kawie lub herbacie, bądź zrelaksować się w jacuzzi i grocie solnej. Dla tych Mieszkańców, którzy dbają o swój rozwój duchowy udostępniamy kaplicę na I piętrze, w której odbywać się będzie posługa duszpasterska. W ofercie Domu znajdziecie Państwo zorganizowane zajęcia grupowe: fitness, turnieje szachowe, wtorkowe kino domowe, środowe karaoke, piątkowe wieczorki taneczne, wycieczki piesze, wycieczki jedno i dwudniowe autokarowe. Proponujemy również zajęcia terapeutyczne: muzyczne, plastyczne, techniczne, teatralne, biblioteczne, internetowe, a dla osób z zamiłowaniem ogrodniczym udostępniamy rabatki i ogródek.

Dom Seniora PARAISO w Brennej
Dom Seniora PARAISO w Brennej


Nad bezpieczeństwem naszych Mieszkańców czuwa grono wykwalifikowanych specjalistów: Menager zarządzający zespołem pracowników, lekarz pierwszego kontaktu oraz lekarze specjaliści, pielęgniarki z przygotowaniem z zakresu opieki długoterminowej, fizjoterapeuci i terapeuci zajęciowi, opiekunki, kucharze oraz personel pomocniczy.

Mieszkańcy korzystają z rehabilitacji: PRAGMA usprawniająca narząd ruchu, krio miejscowe, laseroterapia, magnetoterapia, prądy, ultradźwięki, lampa SOLLUX, masaże, natomiast dla chętnych chcących usprawnić swoje ciało zajęcia fitness oraz korzystanie z bieżni, rowerka, orbitreka.

Dom Seniora PARAISO w Brennej
Dom Seniora PARAISO w Brennej


Pokoje Mieszkańców wyposażone są w łóżka, szafy, krzesła, toaletkę z lustrem, TV, Internet, telefon oraz łazienkę dostosowaną dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych. Przy każdym łóżku i w łazience zamontowany jest system przywołujący w razie konieczności personel medyczny. Posiłki naszych Mieszkańców przygotowywane są we własnej kuchni ze świeżych produktów z uwzględnieniem diet pokarmowych w formie 5 posiłków dziennie. Pomiędzy posiłkami możliwe jest skorzystanie z ciepłych napoi serwowanych w sali restauracyjnej.

Dom Seniora PARAISO w Brennej
Dom Seniora PARAISO w Brennej


Dom Seniora PARAISO w Brennej zapewnia komfortowe warunki życia także dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Architektura Domu pozwala na swobodne poruszanie się: korytarze i pokoje bez progów, łazienki dostosowane dla osób niepełnosprawnych i starszych, łagodne przejścia na tarasy i dziedziniec wewnętrzny oraz dookoła Domu. Na wyposażeniu Domu Seniora PARAISO w Brennej są wózki dla osób niepełnosprawnych, balkoniki oraz winda, ułatwiające poruszanie się Mieszkańców zarówno po obiekcie jak i poza nim. Cały personel skupiony jest na zabezpieczaniu indywidualnych potrzeb Mieszkańców.

Dom Seniora PARAISO w Brennej
Dom Seniora PARAISO w Brennej


Oferta specjalnaOferta specjalna Domu Seniora Paraiso. Dla pierwszych 10 osób pokój 3-osobowy 1475 zł/os., pokój 2-osobowy 1725 zł/os., pokój 1-osobowy 2500 zł.


Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z ofertą.

Dom Seniora PARAISOul. Wiejska 5
43-438 Brenna
telefon +48 665 188 897
+48 33 484 77 00
+48 33 484 77 50
fax +48 33 484 77 51
e-mail: recepcja@domspokojnejstarosci.com.pl
http://www.domspokojnejstarosci.com.pl
https://www.facebook.com/DomSenioraParaiso