Wiadomości

  • 12 stycznia 2016
  • wyświetleń: 4108

Nastolatka kopnęła policjanta

Zbyt głośna muzyka była powodem policyjnej interwencji w jednym z mieszkań w bielskich Komorowicach. W czasie interwencji mundurowi zatrzymali pijaną 17-latkę, która naruszyła ich nietykalność i znieważyła wulgarnymi słowami.

Tuż przed północą, policjanci zostali wezwani na interwencję do mieszkania w bloku, gdzie zbyt głośna muzyka zakłócała spokój mieszkańców. Na nic zdały się prośby mundurowych o zachowanie spokoju i przyciszenie radia. Już w progu zostali oni zaatakowani przez pijaną, młodą kobietę. Agresywna 17-latka zwracała się do policjantów wulgarnymi słowami, a jednego z nich kopnęła w brzuch.

Nastolatkę obezwładniono i zakuto w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Noc spędziła w policyjnej celi. Nazajutrz, kiedy wytrzeźwiała, usłyszała zarzuty. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi jej do 3 lat więzienia.

ups / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.