bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2011
  • wyświetleń: 2309

Kradzieże z samochodów

Torebki, saszetki, a nawet laptopy giną z otwartych samochodów. Na takie prezenty tylko czyhają złodzieje. Niestety, właściciele samochodów, którzy zwykli pozostawiać wartościowe rzeczy w widocznych miejscach zapominają, że otwarte auto jest zaproszeniem dla rabusia.

Na bielskiej ul. Saperów z niezamkniętej terenowej kia sportage zniknęła torebka z dokumentami, telefonem i gotówką. Właścicielka wyceniła straty na przeszło 5 tys. zł.

Nieźle obłowił się też złodziej, który kilka dni temu na ul. Andersa okradł kolejny terenowy samochód marki suzuki grand vitara. Właścicielka zapomniała o zamknięciu drzwi i straciła torebkę, a wraz z nią komplet dokumentów, telefon komórkowy i pieniądze - w sumie 27 tys. zł!

W Mazańcowicach z kabiny ciężarówki zaparkowanej na terenie prywatnej firmy, „wyparował” laptop wart ponad tysiąc zł., a wraz z nim cenne dane.

Dlatego apelujemy do Państwa o właściwe zabezpieczenie samochodu - otwarty stanowi zachętę dla złodzieja! Nie warto też kusić rabusia pozostawionymi na widoku, wartościowymi przedmiotami.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.