Wiadomości

  • 4 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1451

To był w miarę spokojny weekend

Ponad 300 bielskich policjantów czuwało nad bezpieczeństwem w długi weekend. Od 31 grudnia 2015 roku do 3 stycznia 2016 roku doszło do jednego wypadku drogowego, w którym obrażenia odniosła jedna osoba. Policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Przeprowadzili blisko 500 interwencji.

Sylwestrowe zabawy przebiegły bardzo spokojnie. Policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń i incydentów z fajerwerkami. Mundurowi przeprowadzili blisko 500 interwencji, które związane były głównie z zakłócaniem spokoju i awanturami domowymi.

Więcej patroli było nie tylko tam, gdzie trwały sylwestrowe zabawy, ale także na drogach. Do jedynego w tym okresie wypadku doszło 1 stycznia tuż po godzinie 12.00 w Pisarzowicach na ul. Kęckiej, gdzie 69-letni kierowca Fiata 126p, najprawdopodobniej na skutek zasłabnięcia za kierownicą, utracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup energetyczny. Kierujący doznał niegroźnych obrażeń ciała. Przewieziono go do szpitala. Odnotowano 23 kolizje drogowe. Ponadto policjanci zatrzymali 2 amatorów jazdy "na podwójnym gazie".

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.