
Wiadomości
- 25 grudnia 2015
- wyświetleń: 7004
Antyterroryści na Batorego
Spokojnej Wigilii nie mieli mieszkańcy kilku kamienic przy ul. Batorego w Bielsku-Białej. W jednym z budynków zabarykadował się mężczyzna, który miał grozić, że wysadzi kamienicę w powietrze. Na miejscu interweniowali antyterroryści.

Po otrzymaniu zgłoszenia służby mundurowe ewakuowały mieszkańców kilku pobliskich budynków, odcięły dopływ gazu do budynku. Na miejsce wezwano grupę antyterrorystyczną, która podjęła się szturmu do budynku. Chwilę później zatrzymano 62-letniego mężczyznę.
Teraz okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać policja. Według niepotwierdzonych informacji, przyczyną zdarzenia miała być... domowa awantura.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej ćwiczyli gaszenie pożaru i ewakuację w zakładzie Nemak

Przemytnik ludzi po wyjściu z więzienia zatrzymany przez Straż Graniczną i przekazany Niemcom

Nieudana próba włamania przy 11 Listopada. Sprawcę zauważył operator monitoringu miejskiego

Gorący tematTrzech obywateli Ukrainy zatrzymanych po brutalnym pobiciu przed klubem w centrum miasta

[FOTO, WIDEO] Kolizja na skrzyżowaniu koło jednostki wojskowej. Kraksa w oku kamery

Ratownicy Bielskiego Pogotowia Ratunkowego zdominowali XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.