bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 października 2011
  • wyświetleń: 1741

Napadł na kolegę, dostanie 12 lat?

Policjanci zatrzymali 48-letniego bielszczanina, podejrzanego o rozbój. Za przestępstwo to sprawcy grozi nawet do 12 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Do zdarzenia doszło w jednym z prywatnych mieszkań przy ul. 11 Listopada w Bielsku-Białej, gdzie mężczyźni spożywali wspólnie alkohol.

W pewnym momencie pomiędzy gospodarzem, a jego gościem doszło do kłótni, która przerodziła się w rękoczyny. 48-letni mężczyzna zaatakował swojego rówieśnika i obezwładnił go uderzeniem w głowę. Kiedy pokrzywdzony stracił przytomność, przeszukał go i skradł mu telefon komórkowy, kartę bankomatową i zegarek.

Policjanci zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany usłyszał już zarzuty przestępstwa, za które może trafić do więzienia nawet na 12 lat. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.