Wiadomości

  • 5 grudnia 2015
  • wyświetleń: 3364

Bielskie mamy powracają do formy

Active Family to pierwszy bielski tematyczny kanał satelitarny. W ramówce nowej bielskiej telewizji znajduje się program "ReForma" z Active Mamą, w którym zbędne kilogramy zrzucają mamy z Bielska-Białej."ReForma z Active Mamą" to program opowiadający o czterech młodych mamach z Bielska-Białej, które postanowiły pozbyć się zbędnych kilogramów powstałych w wyniku ciąży. Wszystko pod bacznym okiem Anny Różyckiej zwanej Active Mamą, która od dawna specjalizuję się pomaganiu młodym mamom w powrocie do sylwetki z przed ciąży.

- Do programu zgłosiło się zadziwiająco dużo dziewczyn niestety formuła Reformy z Acitve Mamą dopuszczała tylko cztery mamy. Na szczęście nadawca planuje kilka serii formatu. W produkcję programu zaangażowali się również bielscy kucharze, bielski fitness club oraz Monika Kamińska uznana bielska dietetyczka - mówi Przemek Petryszyn, producent programu.

ReForma z Active Mamą · fot. Active Family


Emisja pierwszego odcinka odbyła się w minioną niedzielę. Jak informuje producent programu badania oglądalności wynika, że program spotkał się z uznaniem widowni w całej Polsce. Emisja kolejnego odcinka już w najbliższą niedzielę o godzinie 21.00.

Telewizja Active Family porusza tematykę aktywnego spędzania czasu, fitness'u, podróży, sportów motorowych, nowych technologii sportowych, surfingu, nart, snowboardu. Kanał odbierany jest w całej Polsce dzięki Platformie NC+ na poz. 126 oraz Orange na poz. 137 kanał jest obecny również w 100 sieciach kablowych w całej Polsce.

ReForma z Active Mamą
ReForma z Active Mamą · fot. Active Family

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.