bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2015
  • 6 grudnia 2015
  • wyświetleń: 5911

Mikołajki w centrach handlowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

Początek grudnia to dla dzieci początek odliczania do magicznego spotkania ze Świętym Mikołajem. W ten mikołajkowy weekend mnóstwo atrakcji przygotowały centra handlowe w Bielsku-Białej.

Już 5 i 6 grudnia Sarni Stok zapraszamy najmłodszych na mikołajkowy weekend z wieloma atrakcjami. W niedzielę 6 grudnia spotkanie z Mikołajem, natomiast przez cały weekend w godzinach 13.00-19.00 na dzieciaki czekają:
  • Piernikowe warsztaty,
  • malowanie buziek,
  • Foto kącik - darmowe zdjęcia
  • gry i zabawy dla całych rodzin.


Odbędą się również spektakle teatralne w ramach Niedzielnych Bajeczek:
  • 5 grudnia 16.00 - Latający dom dziadka Tadka
  • 6 grudnia 16.00 - Prawdziwa historia Świętego Mikołaja


Warsztaty i spotkanie z Mikołajem odbędą się w godzinach od 13.00 do 19.00 w strefie wejścia głównego, natomiast spektakle teatralne odbędą się 5 i 6 grudnia na placu przy fontannie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

sarni stok


W sobotę, 5 grudnia w godzinach 13.00-19.00 najmłodsi goście Gemini Park będą mogli przenieść się do trzech śnieżnych krain. Pierwszą z nich jest kraina Eskimosów, w której dzieci będą ozdabiać igloo i łącząc je tworzyć wioskę Eskimosów. W pracowni ozdób świątecznych mali artyści pod czujnym okiem śnieżynek tworzyć będą ozdoby choinkowe. Dzięki śnieżnej poczcie każda świąteczna kartka dotrze do odpowiedniej osoby, która będzie mogła cieszyć się życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Niedziela, 6 grudnia będzie dniem, w którym wszystkie dzieci będą mogły przywitać się ze Świętym Mikołajem i zrobić sobie z Nim pamiątkowe zdjęcie. Fotografie w świątecznej ramce Gemini Park można będzie zabrać ze sobą do domu, dzięki czemu wspomnienia będzie można zachować na długi czas. Pomocnice Mikołaja i dobre elfy zadbają, żeby żadne dziecko się nie nudziło! Warsztaty, liczne atrakcje i animacje dla dzieci na pewno na długo pozostaną w pamięci najmłodszych gości Gemini Park Bielsko-Biała. Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami już 6 grudnia w godzinach 13.00 do 19.00.

gemini park


Święta coraz bliżej. Najwyższy więc czas zabrać się za szykowanie gwiazdkowych dekoracji. Okazją do tego będą mikołajkowe spotkania, jakie w sobotę, 5 grudnia odbędą się w Centrum Handlowym Auchan w Bielsku-Białej.

Przy specjalnych stanowiskach maluchy dowolnie udekorują styropianowe bombki. Pod okiem animatorek stworzą również aromatyczne dekoracje z pomarańczy i goździków. Podczas spotkania nie zabraknie konkursów, zabaw i quizów o tematyce świątecznej. Dzieci wypełnią mega krzyżówkę, a także wspólnie rozwiążą ogromną wykreślankę. Na uczestników zabaw czeka poczęstunek z owoców oraz drobne upominki. Animacje rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 17.00. Udział we wszystkich zabawach jest bezpłatny.

W sobotę i niedzielę 5-6 grudnia w godzinach 12.00-19.00, Galeria Sfera zaprasza na wspólne świętowanie Mikołajek. W programie m.in. dekorowanie świątecznych masek, tworzenie słodkości z masy cukrowej i ozdabianie świątecznych pierniczków. Obowiązkowym punktem będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem i upominki dla wszystkich milusińskich.

W niedzielę, 6 grudnia dzieci będą mogły zwierzyć się Mikołajowi z gwiazdkowych marzeń, będzie również okazja do zrobienia sobie rodzinnych zdjęć w wesołej fotobudce. Spotkaniu z Mikołajem towarzyszyć będą atrakcje organizowane przez cały weekend, w tym warsztaty kreatywne oraz wspólne tworzenie świątecznych ozdób i słodkości pod okiem profesjonalnych animatorów. Grzeczne dzieci otrzymają pluszowe niespodzianki i słodkie podarunki od Galerii Sfera, na najmłodszych czekać będą również wyjątkowe zabawy, malowanie buziek i konkursy z nagrodami.

sfera


Również w niedzielę, 6 grudnia Pasaż Tesco przy ulicy Warszawskiej 180 w Bielsku-Białej odwiedzi Święty Mikołaj! Gościa specjalnego spotkać będzie można w centrum od godziny 12.00. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania Świętego Mikołaja oraz porozmawiania z nim na temat świątecznych życzeń! Każdy uczestnik spotkania z Mikołajem otrzyma słodką niespodziankę.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj