bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2015
  • wyświetleń: 1523

Rekrutacja wolontariuszy WOŚP

Przygotowania do 24. Finału WOŚP w Bielsku-Białej ruszyły pełną parą. wydarzenie to jednak nie może odbyć się bez wolontariuszy. Bielski sztab WOŚP rozpoczął właśnie rekrutację kwestujących.

WOŚP
Bielski sztab WOŚP · fot. WOŚP Bielsko-Biała


Rekrutacja potrwa do 6 grudnia br. Podobnie jak w ubiegłym roku zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie - należy wysłać maila na adres: sztab.wosp.bielsko@gmail.com. W treści maila należy podać imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, telefon, imię i nazwisko rodzica / opiekuna prawnego (w przypadku osób niepełnoletnich). W załączniku należy przesłać zdjęcie legitymacyjne (w formacie JPG o wymiarach, co najmniej 800x800 pikseli. Maksymalna wielkość pliku to 2MB), zdjęcie powinno być aktualne.

Z jednego konta e-mail może zostać wysłane tylko jedno zgłoszenie. Wysłanie maila nie jest jednoznaczne z zarejestrowaniem wolontariusza. Każdy, kto zgłosi chęć udziału w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, otrzyma ze Sztabu informację zwrotną, jakich formalności należy dopełnić by wniosek został zarejestrowany.

- Poszukujemy nie tylko wolontariuszy kwestujących 10 stycznia, ale również lokalnych firmi przedsiębiorców, które chciałyby przyłączyć się do grania razem z nami. Zorganizowanie Finału to przedsięwzięcie, wymagające zaangażowania i poświęcenia wolnego czasu sporej grupy osób. Niestety to nie zawsze wystarcza, aby zrealizować pewne pomysły i projekty potrzebne są również środki finansowe. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy - mówi Daria Mierzwa, szefowa bielskiego sztabu WOŚP.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.