bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2015
  • 27 listopada 2015
  • wyświetleń: 6300

Śmiertelne potrącenie na przejściu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

54-letni mężczyzna poniósł śmierć w wypadku, do którego doszło w środę tuż po godzinie 17.00 w Bielsku-Białej. Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Krakowskiej. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają bielscy policjanci.

Jak wynika z ustaleń, 20-letni kierowca Volkswagena Golfa, jadąc w kierunku Kóz, potrącił przechodzącego przez przejście 54-letniego bielszczanina. Pieszy upadając na jezdnię uderzył w jadącą z przeciwka Mazdę, kierowaną przez 66-latka. Poszkodowany mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy zmarł. Okoliczności tego wypadku badają bielscy policjanci.

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj