Wiadomości

  • 24 listopada 2015
  • wyświetleń: 1734

Wpadli kolejni amatorzy kół

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy dokonali kradzieży kół samochodowe o wartości tysiąca złotych z jednej z prywatnych posesji w Szczyrku. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi im teraz do 5 lat więzienia.

Sprawcy weszli na prywatną posesję przy ul. Bukowej w Szczyrku. Zauważyli tam dwa kompletne koła samochodowe, które przetransportowali do swojego Forda. Rabusie mieli pecha, bo zauważył ich jeden z sąsiadów, który natychmiast poinformował o zdarzeniu policjantów.

O kradzieży poinformowano drogą radiową wszystkie patrole. Podejrzany Ford został zatrzymany do kontroli drogowej na bielskiej ul. Żywieckiej. W samochodzie mundurowi odnaleźli skradzione koła. Kierującego samochodem 25-latek i jego 21-letniego wspólnik zostali zatrzymani. Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymani usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.