Wiadomości

  • 20 listopada 2015
  • wyświetleń: 2664

MotoMikołaje dla Domu Dziecka

Już po raz ósmy MotoMikołaje organizują świąteczną akcję. W tym roku dodatkową atrakcją jest quad rajdowego mistrza Rafała Sonika, który można zobaczyć w Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała.

motomikołaje


Od 2 listopada do 6 grudnia wolontariusze będą kwestować w Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała na rzecz Domu Dziecka. Podopieczni placówki piszą listy do Świętego Mikołaja, które trafiają do motocyklistów, dzięki czemu każdy prezent jest wyjątkową niespodzianką i wymarzonym upominkiem.

Na stoisku MotoMikołajów w bielskim Gemini Park ustawiono quad Rafała Sonika oraz motocykle, z którymi można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 6 grudnia w samo południe MotoMikołaje spotkają się przed Gemini Park Bielsko-Biała, aby wyruszyć z prezentami do Domu Dziecka.

Stowarzyszenie MotoMikołaje Bielsko-Biała organizuje świąteczną akcję dla dzieci od 2008 r., którą zapoczątkował pomysł grupy zaprzyjaźnionych motocyklistów. Podopieczni Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej co roku czekają na wizytę wyjątkowych darczyńców, którzy przywożą wymarzone upominki. Dzięki zorganizowanym kwestom dzieci wyjechały także na zimowisko i korzystały z hipoterapii.

MotoMikołaje nie tylko dbają o to, aby każde dziecko otrzymało prezent, ale także dostarczają im niezapomnianych wrażeń podczas spotkania z setkami motocyklistów. Wolontariusze MotoMikołajów są obecni w Gemini Park Bielsko-Biała codziennie od 2 listopada do 6 grudnia. Zbiórka prowadzona będzie w godzinach 17.00 - 20.00 od poniedziałku do piątku oraz między 15.00 a 20.00 w soboty i niedziele.

motomikołaje 2015

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.