bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2015
  • wyświetleń: 3842

Czy ktoś poznaje ten rower?

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali poszukiwanego bielszczanina, podejrzanego o liczne kradzieże. Zatrzymany, zgodnie z decyzją sądu, najbliższy rok spędzi w areszcie. Podczas przeszukania mieszkania sprawcy, śledczy zabezpieczyli rower górski, który najprawdopodobniej został skradziony.

rower
Czy ktoś poznaje ten rower? · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania, bo nie stawił się wyznaczonym terminie w zakładzie karnym. Za kradzieże sąd skazał go na karę roku pozbawienia wolności.

W czasie przeszukania mieszkania należącego do zatrzymanego, śledczy odnaleźli rower górski marki "Kross", model "Hexagon X7" koloru biało-czerwonego, który prawdopodobniej pochodzi z kradzieży. Policja opublikowała zdjęcie jednośladu, licząc na ustalenie jego właściciela. Informacji w tym zakresie udzieli oficer dyżurny Komisariat Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 338250100.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.