bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 listopada 2015
  • wyświetleń: 2009

Pościg strażników za złodziejami

W nocy 16 listopada około godz. 23.20 dyżurny monitoringu miejskiego zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy dokonali kradzieży z zamkniętego sklepu przy ulicy 11 Listopada.

Skierowany na miejsce zdarzenia patrol straży miejskiej ujął dwóch mężczyzn w wieku 18 i 23 lat, którzy dokonali kradzieży markowych alkoholi. Jeden z mężczyzn został zatrzymany w rejonie DH "Klimczok" przy ulicy Cyniarskiej, a drugi w rejonie Hotelu "Qubus" przy ulicy Wałowej. Ujęci mężczyźni posiadali przy sobie butelki z alkoholem pochodzącym z kradzieży.

Sprawcy dokonania kradzieży zostali przekazani patrolowi policji. W trakcie dalszych czynności służbowych strażnicy miejscy ustalili, iż jeden z mężczyzn jest poszukiwany przez policję, a drugi tej samej nocy był sprawcą wybicia szyby w DH "Klimczok". Sprawę prowadzą funkcjonariusze policji z Komisariatu I w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.