Wiadomości

  • 17 listopada 2015
  • 18 listopada 2015
  • wyświetleń: 3418

Wybrano projektanta parkingu

Miejski Zarząd Dróg wybrał projektanta parkingu przy ulicy Kopernika. Zadanie nie było trudne, bo w przetargu wystartowała tylko jedna firma.

wielopoziomowy parking
Wielopoziomowy parking przy ulicy Słowackiego · fot. bielsko.info


Firma DMK inżynieria z Rybnika wykona pelnozakresową dokumentację projektowo-kosztorysową budowy parkingu przy ulicy Mikołaja Kopernika. Ponadto wykonawca będzie pełnił nadzór autorski nad realizacją robót objętych dokumentacją. Miasto zapłaci 355 tys. złotych za tę usługę.

Przypominamy, że parking wielopoziomowy ma posiadać dwie kondygnacje z możliwością rozbudowy do trzech. Wykonawca projektu będzie musiał uwzględnić co najmniej pięć miejsc parkingowych dla autobusów. Projektowany parking powinien być skomunikowany od strony ulicy Kopernika jak i ulicy Cieszyńskiej.

Wyłoniony w przetargu projektant ma 10 miesięcy na wykonanie dokumentacji projektowej. Kiedy rozpocznie się inwestycja? Nie wcześniej niż w 2017 roku.

plan orientacyjny
Plan orientacyjny · fot. MZD Bielsko-Biała

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.