Wiadomości
- 17 listopada 2015
- 26 listopada 2015
- wyświetleń: 4867
SITA odbierze liście od mieszkańców
Za nami:
Urząd Miejski organizuje akcję jednorazowego interwencyjnego odbioru liści. Akcja dotyczy tylko nieruchomości zamieszkałych objętych miesięczną opłatą "śmieciową".

Akcja odbędzie się w dwie najbliższe soboty: 21 i 28 listopada 2015 r. w godzinach od 6.00 do 16.00. Akcja dotyczy tylko nieruchomości zamieszkałych objętych miesięczną opłatą "śmieciową". Odbierane będą tylko liście zgromadzone w workach do 120 litrów w ilości 4 sztuk (worki należy przygotować we własnym zakresie) na punkt odbioru, bez względu na wielkość i ilość nieruchomości przypisanych do punktu odbioru.
Zawiązane worki muszą być wystawione w widocznym miejscu przed posesją od godz. 6.00 i pozostawione do godz. 16.00 w wyznaczoną dla danej ulicy sobotę (21 lub 28 listopada). Odpady nie będą odbierane z terenu posesji. Wyjątkiem będą nieruchomości wielorodzinne, gdzie odbiór zawsze odbywa się z altany śmietnikowej. Odpady zgromadzone w workach większych niż 120 litrów lub w ilości większej niż 4 worki nie będą odebrane. Reklamacje w tym zakresie nie będą uwzględniane.
Harmonogram odbioru liści.
ZOBACZ TAKŻE
Problem z oddaniem odpadów zielonych w PSZOK przy ul. Straconki. Pytania o zasady systemu
Interwencja w sprawie czystości centrum miasta. Mieszkańcy wskazują brak koszy i przepełnione pojemniki
Nielegalne wysypisko w Wapienicy. Sprawca nagrany podczas wyrzutu odpadów
Nowoczesna gospodarka odpadami w Bielsku-Białej. Planowana modernizacja zakładu w Lipniku
Drastyczny wzrost kosztów! Rodziny wielodzietne alarmują
List czytelnikaDroższe śmieci w Bielsku-Białej. Mieszkańcy pytają: czy ten system jest sprawiedliwy?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











