Wiadomości

  • 17 listopada 2015
  • 26 listopada 2015
  • wyświetleń: 4677

SITA odbierze liście od mieszkańców

Za nami:

Urząd Miejski organizuje akcję jednorazowego interwencyjnego odbioru liści. Akcja dotyczy tylko nieruchomości zamieszkałych objętych miesięczną opłatą "śmieciową".

park w Pszczynie
SITA odbierze liście od mieszkańców · fot. pless.pl


Akcja odbędzie się w dwie najbliższe soboty: 21 i 28 listopada 2015 r. w godzinach od 6.00 do 16.00. Akcja dotyczy tylko nieruchomości zamieszkałych objętych miesięczną opłatą "śmieciową". Odbierane będą tylko liście zgromadzone w workach do 120 litrów w ilości 4 sztuk (worki należy przygotować we własnym zakresie) na punkt odbioru, bez względu na wielkość i ilość nieruchomości przypisanych do punktu odbioru.

Zawiązane worki muszą być wystawione w widocznym miejscu przed posesją od godz. 6.00 i pozostawione do godz. 16.00 w wyznaczoną dla danej ulicy sobotę (21 lub 28 listopada). Odpady nie będą odbierane z terenu posesji. Wyjątkiem będą nieruchomości wielorodzinne, gdzie odbiór zawsze odbywa się z altany śmietnikowej. Odpady zgromadzone w workach większych niż 120 litrów lub w ilości większej niż 4 worki nie będą odebrane. Reklamacje w tym zakresie nie będą uwzględniane.

Harmonogram odbioru liści.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.